Podporujeme

Sleva pro děti z dětských domovů

Jsme společensky odpovědná firma. Neodvracíme zrak od problémů a aktivně se snažíme vycházet vstříc těm, kteří naši pomoc potřebují. Z toho důvodu vznikl projekt Brýle dětem, v rámci něhož podporujeme děti z dětských domovů.

Právě děti jsou skupinou, u níž se zrak poměrně často mění. Nošení brýlí, které přestaly svou dioptrickou korekcí dítěti vyhovovat, může vést ke zdravotním potížím, jako jsou pálení očí či časté bolesti hlavy. Proto je nákup nových dioptrických brýlí nutností.

V případě dětí bez rodinného zázemí je tento nákup závislý na rozpočtu dětského domova. Aby cesta k novým dioptrickým brýlím byla pro tyto děti snazší, mají v našich optikách děti z dětských domovů ke každému nákupu 15% slevu.

Komu jsme pomohli:

  • Dětský domov a šk.jídelna, PO - Dětské brýle Farby

Brýle potřebným – zásilka pro děti v Africe

V rámci projektu Brýle dětem jsme se rozhodli podpořit děti v nejchudších oblastech světa. Naše první materiální pomoc směřovala k dětem v Gambii, konkrétně ve vesnici Bintang. Gambie je nejmenší a zároveň jedna z nejchudších zemí Afriky a podpora dětí právě v této oblasti je více než důležitá. Zásilku dětských slunečních brýlí s polarizací jsme osobně předali v místní škole.Líbil se vám článek?

Sledujte nás na Facebooku:

Získejte slevu 150 Kč na první nákup

…a mějte informace o slevách a akčních nabídkách z první ruky.